עיצוב מרפסת תלויה

 

אוהבים את המרפסת שלכם אבל לא מרוצים מאיך שהיא נראית? מעוניינים לשדרג את עיצוב המרפסת ולהפוך אותה לפנינת חן שבאמת תשרת אתכם בשעות הפנאי? בלקון מרפסות מציעה לכם שירות עיצוב מרפסת, במסגרתו נבצע את כל הפעולות הנדרשות, שיפוץ ועיצוב, על מנת להפוך את המרפסת שלכם לפינה הכי יפה בבית.

 

מעצבים את המרפסת ונהנים

מרפסת היא ללא ספק תוספת שכל ישראלי יודע להעריך. פינה קטנה לשבת בה עם החברים, עם בני המשפחה או אפילו לבד, ליהנות מאור השמש או מהאוויר הנעים של שעות הערב, לשתות, לאכול, לשחק ולדבר. בפינה כזאת שאמורה לספק לנו מפלט של הנאה ורוגע, בהחלט חשוב שגם נוכל ליהנות מהאסתטיקה, מהעיצוב ומהאווירה, ואכן בשנים האחרונות משקיעים הישראלים בעיצוב המרפסת שלהם והפיכתה לפינת חן על פי טעמם והעדפותיהם.

ואולם, עיצוב מרפסת בלקון מרפסות  הוא פרויקט שעושים פעם בחיים, ולכן חשוב לעשות אותו בצורה נכונה ומקיפה, באופן שבאמת יוביל לשינוי אמיתי בחוויית הפנאי של דיירי הבית.

 

כל עיצוב מתחיל בתכנון

לפני שבוחנים את כלל האפשרויות ומגבשים את קו העיצוב, חשוב לבצע תכנון של תהליך העיצוב ולהתאים אותו למרפסת הספציפית. במסגרת זו, מגיעים העובדים המקצועיים של בלקון מרפסות אל בית הלקוח, ובוחנים שורה של אלמנטים במרפסת הלקוח, לרבות מידות המרפסת, תצורת המרפסת, מיקום המרפסת ביחס לבית, ביחס לבתים סמוכים וביחס לשמש, החיבור בין המרפסת לחלל הבית הפנימי וכן הלאה. כמו כן נבחנים אלמנטים פונקציונליים כמו ניקוז, מעקה בטיחות, חלונות במרפסת סגורה ועוד.

 

בניית תכנית עיצוב ואישורה

בהמשך לכך, בתהליך שניתן לדמות לריקוד טנגו בו לוקחים חלק הלקוח ומעצבי הבית של בלקון מרפסות, נבנית תכנית עיצוב כוללת למרפסת במסגרתה נכללים כל הפעולות שיבוצעו בתהליך העיצוב, חומרי הגלם שבהם יעשה שימוש וכמובן התוצאה הסופית הצפויה בתום התהליך. במידה ושינויים מסוימים בעיצוב המרפסת דורשים אישורים של הרשות המקומית, מסייעת בלקון מרפסות בהגשת בקשה לקבלת היתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובניה, כך שניתן יהיה לצאת לדרך ולבצע את תהליך העיצוב ללא כל מגבלה.

 

מעצבים את המרפסת

התהליך של עיצוב מרפסת יוצא לדרך עם צוות של אנשי מקצוע, שישנו את מראה המרפסת שלכם מקצה לקצה. בשלב זה מבוצעות כל הפעולות הנדרשות לרבות הרחבה, בניה, חיפוי קירות, החלפת ריצוף, התקנת מעקות, פתיחת חלונות ודלתות, שילוב ריהוט ופריטי עיצוב, תאורה וכל מרכיב אחר שהוגדר במסגרת תכנית העיצוב שגובשה, והכל על פי לוחות זמנים קפדניים וסטנדרטים גבוהים של עיצוב.

אתם בוחרים את סגנון העיצוב, אתם מספרים לנו איך הייתם מעדיפים לראות את המרפסת שלכם, אנחנו תורמים לכם מהידע המקצועי שלנו ומעקרונות העיצוב המקצועיים, ובתוך זמן קצר התהליך של עיצוב מרפסת יוצא לדרך לקראת מרפסת חדשה שתעניק לבית שלכם חיים חדשים לגמרי.

עיצוב דירות יוקרה

השארת תגובה