עיצוב ומיקום נכון של רהיטים 

עומדים לפני כניסה לבית חדש? כבר עלו להם רעיונות באשר לעיצוב כל חדרי הבית ועכשיו נשאר רק חדר השינה? אם אתם עומדים לפני עיצוב פנים לחדר השינה, השלב הראשון בעיצוב חלל זה מיקום הרהיטים. עניין הרהיטים חשוב היות והוא זה המסייע לנצל את מאפייני החלל נכון. הגורמים המשפיעים על מיקום הרהיטים קשורים במיקום החלונות וכן עד למיקום הקירות ביחס לדלתות עצמן ועוד. מציאת איזון נכון בין הרהיטים לחלל זהו הכלל הראשוני ולא פעם הם עלולים לתפוס מקום גדול מדי. מכאן, חשוב לא פעם לוותר על מספר רהיטים לא חיוניים כדי לנצל את החלל ולהתנהל נכון ובעיקר נוח.

עיצוב ומיקום נכון של רהיטים

במסגרת עיצוב פנים לחדר שינה, חשוב לקחת בחשבון את המציאות ואת ניצול החלל נכון ומכאן חשוב לתכנן מתלים ואזורי אחסון נכונים בכדי שיהיה מקום לתלות הכול ובצורה מסודרת. כאמור, בפינה בה אתם מסיימים את היום, חשוב שלא לערב אלמנטים העלולים להפר את שלוותכם. מחשב ביתי? חומרי עבודה? השאירו את זה לחדר מופרד ונסו ליהנות מהחלל הכי כיפי בבית – חדר השינה. הציעו לכם לרכוש ארונות, שידה או שידות צד ומיטה? היזהרו מלקבל את ההצעה בכדי לא לייצר מראה כבד מדי או מיושן מדי. שואלים מה כדאי לעשות? צרו שילוב של כמה פריטים מאותו סוג ואותו צבע כדי לייצר בסופו של דבר אווירה נעימה יותר- אחרי הכול מדובר בחדר המרגיע ביותר בבית.

ומה לגבי הווילונות בחדר השינה?

ווילונות בחדר השינה הינו פריט חשוב מאוד והם חולקים גם פרקטיקה לצד אסתטיקה. מחפשים וילון לחדר שינה? בחרו ווילון עם שתי שכבות כאשר השכבה הראשונה אטומה כך שתוכל להעניק מראה מוצל על פי דרישה. אם יש לכם תריסים במקום, תמיד אפשר לשדרג עם ווילון רגיל לא בהכרח אטום אלא שקוף ונעים כנסו גם למדריך שלנו  5 טיפים לעיצוב סלון קטן ותהנו ממדריך עולה לעיצוב סלון קטן

רצפת פרקט וצבעים בחדר

השלב הבא מדבר על בחירת רצפת פרקט שתהווה מגע נעים גם מתחת לרגלים כאשר תקומו בימים קרים מהמיטה. רוצים לוותר על הפרקט? תמיד תוכלו לשלב שטיחון נעים שינעים לכם ויקל על היציאה מהמיטה בימים קרים יותר. עכשיו בואו נדבר על בחירת הצבעים, מה בעיקר תמצאו בחדר שינה? צבעים רגועים, שקטים ובעיקר כאלו שמתאימים לאנשים שאוהבים להירגע בחדר השינה שלהם. רוצים לעצב בצורה נועזת? זו גם אפשרות ומאידך, הצבעים הבהירים הם אלו שישדרו מרחב נעימות ומראה גדול גם כשחלל החדר יהיה קטן מדי.

בחירת תאורה בחדר השינה

בחירת תאורה בחדר שינה יהיה שלב נוסף, תאורה נוחה, מרכזית ואפילו היקפית באזורים מסוימים בחדר. אבזרו עם גוף תאורה עם עמעום כדי להתאים לעצמכם את רמת התאורה. אם יש בחדר פינת איפור, חשוב להתאים את התאורה גם למצב הנ"ל וכן לאזור קריאה לצדי המיטה.

 

 

השארת תגובה