איתור נזילות

איתור נזילות – איך עושים את זה במהירות וביעילות

רטיבות מצטברת מתחת למרצפות, על קירות ובכל מקום אחר במבנה, עלולה להפוך מהר מאד לבעיה רצינית. מה שעלול להוסיף על חומרת העניין היא העובדה שמי שאיננו בעל מקצוע, יתקשה מאד לאתר את המיקום המדויק של הנזילה. מהר מאד הנזילה תהפוך מבעיה אסתטית קטנה לבעיה עם פוטנציאל אדיר לנזק, עד כדי סכנה של ממש לפגיעה ביציבות המבנה. איתור נזילות מקצועי, תוך הסתייעות במכשור ובציוד מודרני וחדשני, עשוי לפתור את הבעיה במהירות. אחת הדרכים לגילוי נזילות כאמור היא שימוש במצלמה מיוחדת, המתמקדת בדיוק במקום שבו הנזילה מתרחשת. ומרגע שהמקום המדויק של הנזילה גלוי וידוע, התיקון הופך לקל יותר. גם איתור נזילות מים בבריכה מתבצע באופן דומה, ומגלה את מוקד הנזילה בין אם מדובר בבריכה עצמה או בצינורות המובילים את המים אליה.

איתור מהיר של נזילות והמשמעויות שלו

בעבר הלא רחוק, הדרך המקובלת לטיפול בנזילות הייתה ביצוע חפירה, במקום שבו המומחה לדבר מעריך ששם נמצא מוקד הנזילה. כשמוקד הנזילה נמצא מתחת למרצפות, קרה לא אחת שהאינסטלאטור הרים מרצפות רבות עד שהוא מגיע למוקד הנזילה. חפירה מיותרת עלולה להאריך את העבודה שלא לצורך. זאת, בנוסף לנזק שנגרם לאריחים ולבית בכלל בעקבות שגיאה באיתור הנזילה. זאת הסיבה לכך שאיתור הנזילות באמצעות המצלמה המיוחדת עשוי לחסוך עבודה רבה, זמן ולא מעט ממון. איתור נזילות מים 

https://leaklocating.co.il/ תדמור טכנולוגיות מומחים לאיתור נזילות מים

בבריכה הוא מעט קשה יותר, אבל גם כאן יש חשיבות מרובה לאיתור מהיר של הנזילה וטיפול בה. החשיבות נובעת הן מהסיכוי לאבדן כמות גדולה של מים מצד אחד, והן מהסיכויים לחדירת זיהום לבריכה דרך אותו הסדק שממנו נוזלים המים החוצה. איתור נזילות באופן מדויק, כפי שיודעים לעשות מומחים לדבר, יכול לגלות גם אם יש יותר מנזילה אחת. איתור מדויק מאפשר להתמקד בדיוק באזורים הפגועים ולתקן גם נזילות קטנות יחסית, שעלולות לגדול בעתיד ולהפוך למטרד של ממש, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה כספית.

תיקון מהיר של נזילות

איתור נזילות מהיר, מאפשר להתחיל ללא דיחוי את עבודת התיקון של הנזילות. התמקדות במקום המדויק לש הנזילה מקצרת, כאמור לעיל, את זמן התיקון ומאפשרת לסיים אותו במהירות יחסית. ואולם כאשר איתור נזילות מים בבריכה הוא הבעיה, התיקון הוא מורכב יותר, בהתאם למקום שממנו מתרחשת הנזילה. אם מדובר בצנרת המים המוליכה לבריכה, הרי שהתיקון הוא פשוט למדי ודומה לתיקון נזילה בבית. אבל אם חלילה, הנזילה היא מגוף הבריכה, יש צורך בפעולות איטום מסובכות הדורשות לרוב לרוקן את הבריכה ולמלא אותה רק בתום התיקון והתייבשות החומר המכסה את הסדק בבריכה.

אם יש לך עניין בביצוע איתור נזילות בבית או בעסק ובתיקון מהיר שלהן, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים שלהו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך באיתור הנזילות הקיימות, כולל איתור נזילות מים בבריכה אם ישנן כאלה, ובתיקון מהיר ואיכותי שלהן.

השארת תגובה